Konkurs Drugie Życie Śmiecia

Data dodania: 2021-05-13

brak zdjęcia

Wyobraźcie sobie, że śmieci nie chcą być wyrzucone. Ze mają swoje marzenia i niezrealizowane plany, a końcówka życia, jaką muszą spędzić na śmietniku, nie jest ich oczekiwaniem. Chciałyby robić coś zupełnie innego, służyć i być potrzebnymi jeszcze przez jakiś czas... Możemy spełnić ich marzenia! Jeśli nadamy im drugie życie. Zupełnie nieoczekiwane, pełne pomysłów i wyobraźni.
Ogłaszamy wobec tego KONKURS SKO, na wykorzystanie materiałów odpadowych: gazet, rolek po papierze, kartonów, butelek plastikowych i co tam kto znajdzie i uzna, że może się przydać. Zróbcie z nich zabawki, narzędzia, przedmioty użytkowe... Przynieście na konkurs do świetlicy. A my zrobimy wystawę i nagrodzimy najfajniejsze prace.
Czekamy do końca maja, czyli do poniedziałku, 31. Dobrej zabawy dla uczniów klas 1-6 !!!