Dla uczniów: WOLONTARIUSZE proponują!

Korepetycje Uczniowie dla Uczniów.

Data dodania: 2021-11-17

Szkolne Koło Wolontariatu proponuje korepetycje online od naszych uczniów dla naszych uczniów  - w ramach pomocy koleżeńskiej, wspólnego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty oraz dzielenia się wiedzą. Jeśli chcecie skorzystać, musicie założyć konto na DISCORDZIE. Jak to zrobić? TUTAJ znajdziecie instrukcje:) Po założeniu konta i wejściu na serwer "SP 41 Gliwice" - znajdziecie kolejny filmik instruktażowy, dotyczący zapisania się na spotkanie (korepetycje) z poszczególnym uczniem.
Opiekunami grupy (na Discordzie) "SP 41 Gliwice" są nasi ósmoklasiści Maks M. i Maciej M. z klasy 8b, którzy wraz z Radkiem B. z klasy 8c przygotowali szczegółowy filmik instruktażowy - jak założyć konto i wziąć udział w spotkaniach online.
Spotkania będą prowadzone przez ósmoklasistów.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROPOZYCJI.